Лучшие рыболовные чартеры в Дубае

    Один із найкращих способів уникнути шуму та суєти жвавого міського життя Дубая – чартерна спортивна рибалка на суперяхті. Перська затока є домом для одних з найкращих у світі місць для лову великої дичини, де теплі води приваблюють безліч видів, від королівської скумбрії та барракуди до морського окуня та смугастого тунця.

    Дубай особливо популярний узимку та навесні та приваблює любителів спортивної риболовлі з усього світу. Незалежно від того, скільки у вас досвіду, проводьте свої дні на риболовлі у найкращих місцях на морі. Дізнайтесь більше про чартери для спортивної риболовлі в Дубаї.

Чому варто вибрати Дубай для чартеру спортивної риболовлі? 

Помилуйтись визначними пам’ятками, не стикаючись з жвавими вулицями Дубая.

 

Серед напрямків для суперяхт важко перевершити Дубай. Оточений червоними дюнами Аравійської пустелі з одного боку та одними з найкращих місць для чартеру рибальських яхт з іншого, місто Дубай пропонує розкішні магазини, жваве нічне життя та панораму знаменитої архітектури, включаючи 830-метровий Бурдж. Халіфа та штучний острів The Palm.

Коли найкращий час для спортивної риболовлі у Дубаї? 

Перська затока, найкращі у світі місця для риболовлі на велику дичину

Рибалка в Дубаї гарна цілий рік, хоча найкращий час для чартеру суперяхти для великої дичини – зимовий сезон морської спортивної риболовлі, коли погода найкомфортніша, температура рідко опускається нижче 16°C або піднімається набагато вище 20°C. °З. Тим не менш, ті, хто приїжджає в літні місяці, не будуть розчаровані, оскільки класика Дубая, така як барракуда, тилапія і жовтоплямиста нотоноса, плаває у водах цілий рік. Ранні пташки, як правило, винагороджуються, а найкращі улови зазвичай припадають на ранок.

з жовтня до травня

 

У зимові місяці води Дубая сповнені тунця та королівської скумбрії

Зимові місяці з жовтня по травень складають ідеальний рибальський сезон у Дубаї для тих, хто любить ловити великі пелагічні види, такі як королівська макрель та тунець. Якщо ви вирішите уникати ліцензованих продавців під час вашої відпустки на яхті, віддаючи перевагу замість цього відправитися в круїз прямо до кращих місць глибоководної риболовлі зі своїм власним рибальським спорядженням, просто пам’ятайте, що наявність ліцензії є обов’язковою для будь-якої риболовлі в Дубаї, навіть на борту приватного чартеру.

з червня по вересень

Міст Аль-Гархуд, одне з позначених місць для риболовлі

Літні місяці з червня по вересень, хоч і менш завантажені, як і раніше підходять для чартеру яхт для спортивної риболовлі, коли вдосталь залишається риба-парусник і морська королева. Найкраще вирушити до спеціально відведених для риболовлі районів, які були позначені владою Дубая, щоб забезпечити любителям спорту повноцінний досвід, а також зберегти екосистему. До них відносяться міст Аль-Гархуд, міст Аль-Мактум, вулиця Аль-Сейф-Роуд Дубай-Крік та пляж Джумейра.

Чому я повинен оформити чартер яхти в Дубаї?

Оренда яхти в Дубаї – це чудова можливість не тільки зробити круїз кристально-блакитним водам Перської затоки, але й дослідити те, що ховається під ними. Об’єднані Арабські Емірати можуть похвалитися винятковими місцями для дайвінгу, придатними для будь-якого віку та здібностей, причому більшість місць знаходяться на відносно мілководді і без сильних течій. На суші катання по дюнах та сендбордингу по пустельних рівнинах не залишить байдужими любителів адреналіну, а дизайнерські бутіки в торговому центрі Dubai Mall пропонують першокласну роздрібну терапію.

Відвідайте Бурдж-Халіфа

Стати свідком краси Бурдж-Халіфа, особливо вночі, коли вона вся освітлена

Вид з верхнього поверху небоскреба Бурдж-Халіфа – один із найзнакових видів, який обов’язково потрібно побачити, насолоджуючись чартером яхти у Дубаї. Небоскреб висотою 830 м, розташований у центрі Дубая, є найвищим будинком у світі. На верхньому поверсі, спроектованому архітектурною фірмою Чикаго Skidmore, Owings & Merrill, є оглядова площадка від підлоги до потолку з відкритою террасою, звідки відкривається запаморочливий панорамний вид на космополітичне місто внизу.

Стрибок з парашутом над Пальмою Джумейра

Здійсніть стрибок віри, зробивши стрибок із парашутом на 4000 метрів над знаменитим пляжем Джумерія у Дубаї. Palm Drop Zone в Дубаї – найкраще місце для стрибків з парашутом у місті, розташоване в районі Міна-Сеяхі. Прив’язані до досвідченого інструктора, ті, хто досить сміливий, щоб стрибнути, побачать приголомшливий вид із повітря на штучний острів у формі пальми, оточений прохолодним блакитним океаном. Це захоплююча дух поїздка у поєднанні з, безсумнівно, найкращим видом на Пальму Джумейра.

Помилуйте The Palm з іншого погляду

Дізнайтесь більше про чартер яхт для спортивної риболовлі в Дубаї з Burgess. Оформити Запит